medals

Зустрічай нову «Крихітку» з маковою начинкою!

25.07.2019

Компанія «Київхліб» з радістю пропонує скуштувати здобні булочки «Крихітка» з маковою начинкою за новою поліпшеною рецептурою з використанням більш м’якого та ніжного тіста! Наші спеціалісти відділу інноваційних розробок доклали максимум зусиль, щоб оновити рецептуру цього продукту. Тепер тісто ще м’якіше, а кількість начинки, традиційно, велика.

«Крихітка» – ароматна, пухка, ніжна, надлегка, смачна, аж тане у роті! При цьому тісто не крихке, начинка не витікає, а має ідеальну консистенцію.

Ці мініатюрні рулетики зі смачною маковою начинкою виготовляють на сучасній виробничій лінії Rondo, яка має великі потужності. Автоматизація виробництва – один з багатьох плюсів цього продукту. Обсяги виробництва дають можливість задовольнити потреби не лише столиці та Київської області, а ринку всієї України.

Без перебільшення, «Крихітка» має багато переваг, серед яких і зручніший для споживання формат продукту – 300-грамове пакування та, звісно, оновлена яскрава упаковка. Строк придатності до споживання – лише 72 години, тому у продажу завжди тільки свіжа «Крихітка».

Розмір булочки маленький,  її зручно тримати в руці навіть малюкам. «Крихітка» чудово підійде в дорогу, до школи, її також залюбки купують додому, на вечерю чи до сніданку як для малечі, так і для дорослих.

Булочки «Крихітка» об’єднують навколо себе всю сім’ю! Скуштуйте й ви ці оновлені макові булочки від компанії «Київхліб»!  «Крихітка» – лідер продажу в категорії здобних виробів «Київхліб». Спробуйте й ви новий хіт сезону!