Як зібрати Казкову Хатинку

Збираємо казкову хатинку

02.12.2020

Як зібрати Казкову Хатинку

 

Перш за все нам потрібно підготуватися до процесу збирання нашої Казкової хатинки та зібрати все необхідне.

Нам знадобиться:

  •  Миска для взбивання глазурі
  • Склянка кип’яченої охолодженої води
  • Столова ложка
  • Міксер
  • Ножиці, пензлик

Приготувавши, усе необхідне, можна приступати до створення Казкової хатинки у 5 кроків.

Крок 1: Приготування глазурі

У ємкість для взбивання висипаємо вміст пакетика #глазур і додаємо 2 столові ложки води. Перемішуємо ложкою до однорідності. Даємо суміші постояти 10-15 хвилин. «Відпочівшу» суміш взбиваємо міксером до густої маси.

Крок 2: Розподіляємо глазур

Відмірюємо 2 столові ложки білкової глазурі і перекладаємо в кондитерський мішечок №1 (та відкладаємо до моменту склеювання деталей хатинки). У миску з рештою суміші додаємо 1 столову ложку води та збиваємо міксером. Консистенція глазурі має бути такою, щоб вона розтікалася. Якщо суміш занадто густа – додайте ще пів ложечки водички. Цією, більш рідкою глазур’ю, наповнюємо мішечок №2.

Крок 3: Декоруємо деталі

Розпаковуємо пряники і розписуємо деталі хатинки глазур’ю з мішечка №2. Спочатку проводимо ліній контуру, а потім заповнюємо серединку. Та декоруємо посипкою «Перламутровий мікс». Даємо деталям висохнути.

Крок 4: Збираємо хатку

Склеюємо деталі хатки за допомогою глазурі з мішечка №1, використовуючи її як цемент  Спочатку збираємо стіни у периметр, а потім встановлюймо дах. Готову хатинку посипаємо вмістом із пакетику #кандурін за допомогою пензлика.

Крок 5: Прикрашаємо подвір’я

Із коробки дістаємо розподільні перегородки. Встановлюємо свічку у центр і хатку поверх свічки. Ялиночки встановлюємо у отвори по боках коробки, а зайчиків – попереду. Хатка готова!

P.S. Ялинку с побажанням можна повісити у якості прикраси.

Вітаємо зі святами!