medals

Як зібрати Казкову Хатинку

Збираємо казкову хатинку

02.12.2020

Як зібрати Казкову Хатинку

 

Перш за все нам потрібно підготуватися до процесу збирання нашої Казкової хатинки та зібрати все необхідне.

Нам знадобиться:

  •  Миска для взбивання глазурі
  • Склянка кип’яченої охолодженої води
  • Столова ложка
  • Міксер
  • Ножиці, пензлик

Приготувавши, усе необхідне, можна приступати до створення Казкової хатинки у 5 кроків.

Крок 1: Приготування глазурі

У ємкість для взбивання висипаємо вміст пакетика #глазур і додаємо 2 столові ложки води. Перемішуємо ложкою до однорідності. Даємо суміші постояти 10-15 хвилин. «Відпочівшу» суміш взбиваємо міксером до густої маси.

Крок 2: Розподіляємо глазур

Відмірюємо 2 столові ложки білкової глазурі і перекладаємо в кондитерський мішечок №1 (та відкладаємо до моменту склеювання деталей хатинки). У миску з рештою суміші додаємо 1 столову ложку води та збиваємо міксером. Консистенція глазурі має бути такою, щоб вона розтікалася. Якщо суміш занадто густа – додайте ще пів ложечки водички. Цією, більш рідкою глазур’ю, наповнюємо мішечок №2.

Крок 3: Декоруємо деталі

Розпаковуємо пряники і розписуємо деталі хатинки глазур’ю з мішечка №2. Спочатку проводимо ліній контуру, а потім заповнюємо серединку. Та декоруємо посипкою «Перламутровий мікс». Даємо деталям висохнути.

Крок 4: Збираємо хатку

Склеюємо деталі хатки за допомогою глазурі з мішечка №1, використовуючи її як цемент  Спочатку збираємо стіни у периметр, а потім встановлюймо дах. Готову хатинку посипаємо вмістом із пакетику #кандурін за допомогою пензлика.

Крок 5: Прикрашаємо подвір’я

Із коробки дістаємо розподільні перегородки. Встановлюємо свічку у центр і хатку поверх свічки. Ялиночки встановлюємо у отвори по боках коробки, а зайчиків – попереду. Хатка готова!

P.S. Ялинку с побажанням можна повісити у якості прикраси.

Вітаємо зі святами!