medals

Вітаємо з Днем Києва!

24.05.2019

Компанія “Київхліб” від щирого серця вітає усіх з Днем Києва!

Столиця України – чарівне місто. Старовинні будівлі переплітаються в ансамблі з сучасними хмарочосами, які поринають у височінь своїми верхівками. Зелені парки, красиві озера, квітучий бузок та каштани – все це створює неповторний весняний колорит та надає місту затишної атмосфери. Київ славиться золотоверхими соборами та своєю історією. Місто неперевершене і зранку, і ввечері, і вночі. Його краєвиди та пейзажі полонили серце багатьох художників та фотографів. Не байдужі до краєвидів Києва й гості та мешканці міста.

Без сумніву, найбільший скарб міста – це кияни та всі, хто любить наше місто.

Київ – це частинка української душі, яка сповнена добром, радістю та любов’ю до України.

Любі друзі, компанія “Київхліб” недаремно у своїй назві має часточку душі нашої столиці, адже ми пишаємося Києвом та вважаємо, що кожному з нас варто зробити все для того, аби достойно представляти нашу столицю та країну.

Ми любимо Київ, гостей столиці та киян, з радістю щодня готуємо вам до столу наші запашні вироби.  Класичні, порційні, преміальні, національні, тостові, зернові хліби, батони, рулети, кекси, здоба, сушки, пряники, сухарі, соломка, печиво – ми прагнемо бути вам корисними, тому й підготували широкий асортимент. “Київхліб” цінує хлібопекарські традиції.

До Дня Києва пропонуємо вам смачний подарунок – придбайте нашу продукцію, в якій зустрічається назва столиці України. Гарантуємо: буде смачно, корисно та доречно!

Серед найменувань нашої продукції ви зустрінете і назву столиці України:  пряники “Київські”, хлібці “Висівкові київські подові”, сухарі “Київські”,  батон нарізний “Київський”,  сушки “Київські”, хліб “Білковий київський формовий” – кожен може знайти в День Києва щось поживне собі до столу, що нагадуватиме про знаменну подію – День Києва.

Любі друзі, Ви надихаєте нас створювати щось нове, смачне, поживне та корисне. Бажаємо вам приємних святкових вихідних! Вітаємо з 1537-ю річницею міста!