medals

Вітаємо з Всесвітнім днем хліба

16.10.2019

Хліб – один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято – Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня. Це свято було запроваджене Міжнародним Союзом пекарів та пекарів-кондитерів. Починаючи із 2006 року, саме 16 жовтня у всьому світі відзначають День хліба. У цей день у різних країнах відбуваються різноманітні заходи, пов’язані з пекарською справою. Вибір дати святкування обумовлений тим, що 16 жовтня 1945 року була створена Продовольча та сільськогосподарська організація ООН, яка займалася вирішенням проблем розвитку сільського господарства та його виробництва.

Історія хліба налічує кілька тисячоліть. Дослідження свідчать, що перший хліб почали пекти близько 8 тисяч років тому. Зовні він виглядав як корж, готувався з крупи і води та випікався на розпеченому камінні. А ще вважається, що перший дріжджовий хліб навчилися робити в Єгипті. В старовину білий хліб вживали в основному багаті люди, а чорний та сірий хліб через колір вважався їжею бідних. Лише в 20 столітті стало відомо про користь та поживність житнього та зернового хліба, тому він став користуватися популярністю.

Компанія «Київхліб» – найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, що вже 89 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення. Щодня ми виготовляємо більш ніж 400 тонн продукції, піклуючись, щоб ароматний свіжий хліб був на столі кожної української родини.

Являючись найпершим промисловим виробником хлібобулочної продукції у місті Києві, компанія «Київхліб» береже традиції та забезпечує високий стандарт якості виробів із 1930 року. Ми пишаємось тим, що вже четверте покоління киян має змогу відчути смак запашної хлібної скоринки та незабутню м’якість найсвіжішої здоби.

Хліб був і залишається символом життя. У цей святковий та світлий день – День хліба – хочемо привітати усіх пекарів та працівників  хлібопекарської галузі! Прийміть поздоровлення та вдячність за вашу справу!

Сьогодні, як і завжди, чекаємо покупців  у фірмових магазинах «Київхліб» та мережах магазинів, де на вас чекає свіжий та запашний хліб, смачна здоба та понад 250 найменувань нашої продукції.