medals

«Вишуканий» – насолода на кожен день

05.09.2019

Свіжий, білосніжний, хрумкий, продовгуватий, запашний, такий знайомий з дитинства і улюблений всіма українцями – це незамінний батон. Він завжди був до смаку вітчизняному споживачу. Крім класичного батону, компанія «Київхліб» випускає серію батонів: батон нарізний «Київський», «Батон з вершковим маслом», «Бутербродний» та найніжніший батон «Вишуканий».

Батон «Вишуканий» – це ексклюзив від компанії «Київхліб», виготовляється з травня 2018 року. Завдяки своїй унікальній рецептурі він не має аналогів ні в Києві, ні в інших регіонах України.

Цей батон має збалансований склад інгредієнтів. Вишуканості смаку вдалося досягти завдяки додаванню сухого молока та молочної сироватки. «Вишуканий» батон містить у собі поживні речовини. Це білки, вуглеводи, кальцій, залізо, фосфор. Також він багатий клітковиною, амінокислотами та вітамінами групи В. Якщо ви бажаєте чогось смачного, ситного, але водночас прагнете зменшити кількість споживання солодкого, «Вишуканий» чудово підходить для вирішення цієї задачі.

Батон «Вишуканий» має неперевершений смак та вершковий аромат. Він прийшовся до смаку нашому споживачу – щомісяця все більше покупців віддають йому перевагу та купують собі до столу. Придбати батон «Вишуканий» можна в усіх фірмових магазинах «Київхліб», в мережах Києва, Київської області та в інших регіонах України.

«Київхліб», з вишуканою турботою про нашого споживача!