medals

Вершкова ніжність

10.10.2019

Нарізний батон дуже популярний, він є в асортименті практично у кожного виробника хліба. Свіжих батонів в магазинах безліч. Але є й унікальні, які можуть пишатися не лише однією свіжістю.

Компанія «Київхліб» пропонує вам ознайомитися зі своєю новинкою – батон з вершковим маслом «Вершкова ніжність». Висока якість продукту – це також одна з основних характеристик новинки від компанії «Київхліб». Батон виготовляється згідно стандартів якості. До того ж маємо демократичну ціну на новинку.

Ви не пропустите його поза своєю увагою на полицях магазинів – яскрава та сучасна упаковка добре запам’ятовується з першого погляду. Батон запашний, має ніжний та приємний смак. До того ж він зі справжнім вершковим маслом, тому суттєво відрізняється від  інших своєю оригінальною текстурою. Смачна скоринка, тоненькі скибочки. Різноманітність рецептів бутербродів, приготованих з батона «Вершкова ніжність», будуть до смаку і дітям, і дорослим.

Бутерброд можна приготувати у вигляді трикутного сандвіча, обсмажити на пательні або запекти в духовці. Правильно приготований бутерброд – це ситний і корисний сніданок. Гарячі бутерброди, ліниві бутерброди, святкові бутерброди, бутерброди з червоною рибою та огірком, запечені в духовці, з сардиною, яйцем і плавленим сиром, бутерброди з ківі та оселедцем – не обмежуйте свою фантазію та зробіть собі приємний настрій з бутербродами з батона «Вершкова ніжність».