medals

У період Великодніх свят компанія “Київхліб” здійснила благодійну акцію та передала продукцію мешканцям м. Лиман, Донецької області.

24.04.2023

Зараз мешканці міста Лиман перебувають у складних умовах через бойові дії, що тривають в околицях міста. Саме тому Компанія Київхліб вирішила допомогти мешканцям, надавши продукти першої необхідності та великодню продукцію, щоб підтримати їх у цей складний період.

Ця допомога стала великим подарунком для мешканців лісництва та допомогла їм відчути турботу та підтримку у такий важкий для них час. Нам дуже приємно, що ми змогли допомогти та підтримати мешканців м. Лиман.

“Ми пишаємося тим, що можемо зробити щось корисне та підтримати тих, хто дійсно потребує допомоги. Благодійність – це важлива частина нашої компанії, і ми завжди раді допомогти людям у важкі часи”, – зазначив директор компанії “Київхліб”.

Компанія “Київхліб” завжди прагне допомагати всім, хто цього потребує. Ми переконані, що зараз, коли кожен день приносить нові виклики та випробування, наші спільні зусилля стануть найкращим рішенням для подолання труднощів.