medals

ТМ «Honey Moon» від Київхліб

25.03.2019

Компанія Київхліб – визнаний лідер хлібопекарського ринку України і відомий виробник пекарської продукції за кордоном. Якість асортименту сушок, сухарів, соломки, пряників і печива є конкурентоспроможною та гідно оцінена закордонним кінцевим споживачем. Компанія Київхліб експортує продукцію в країни Європи, Азії та Північної Америки.

Продукція на міжнародному ринку представлена під власною торговою маркою «Київхліб» та Private Label, зокрема «STEINHAUER», «Lackmann», «От Маруси», «Eesti Leivatööstus», «Матрешка».

Ми раді повідомити Вас про випуск нової ТМ «Honey Moon» 10 SKU від компанії Київхліб. Стильний дизайн зручної упаковки підкреслює вимоги сучасного споживача, який завжди цінує якість та неперевершений смак продукції. Найпопулярніші сушки та пряники в новому образі обов’язково знайдуть свого найвибагливішого споживача, що полюбляє смаколики «родом з дитинства».

Подорожуючи в Німеччині, Латвії, Литві, Болгарії, Канаді, США чи в Австралії, Ви завжди знайдете улюблені смаколики, які нагадають про рідні місця та навіють приємні спогади про чаювання з близькими.