medals

Столичний хліб будуть перевозити швидше: «Київхліб» оновив автопарк «Мерседесами»

13.02.2020

Найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів компанія «Київхліб» в цьому році буде розвозити свою продукцію по столичним магазинам автомобілями компанії Mercedes-Benz, якими в кінці 2019- го поповнився її автопарк.

Як повідомили в прес-службі «Київхліба», співпраця компанії «Київхліб» і офіційного дилера Mercedes-Benz розпочалася у 2016 році з придбання 50-ти автомобілів Sprinter від  офіційного дилера в Україні ЗАТ «АТП« Атлант ». Протягом 2017-2018 рр. купили 74 авто і наприкінці  минулого року – ще 50. Сьогодні в автопарку підприємства вже більше 200 автомобілів Mercedes-Benz.

«Наш продукт проходить довгий шлях до споживача  і транспортування  хлібобулочних виробів від виробництва до  торговельної мережі – важлива ланка в роботі підприємства. Саме для цього наш автопарк модернізується за рахунок сучасних і якісних автомобілів», – повідомила Наталія Кравченко, директор Торгового дому компанії «Київхліб».

20 нових Mercedes-Benz Citan також надійдуть у розпорядження менеджменту компанії. «Наша мета – високі стандарти якості і налагоджені бізнес-процеси, а отже і логістику, і адміністрування процесів ми будемо здійснювати за допомогою комерційної лінійки автомобілів Mercedes-Benz», – сказала Наталія Кравченко.