medals

Вітаємо зі святом Великодня!

23.04.2019

Незабаром довгоочікуване свято – Великдень.

Всі господині завчасно готуються до нього, намагаючись приготувати смачні страви. І, звісно, на столі буде й паска. Дехто пече її сам, але більшість обирає перевіреного роками виробника, який може запропонувати найвишуканіший асортимент. Цьогоріч «Київхліб» доволі яскраво підготувався до Великодня і презентував і класичні, і трендові паски. Святково-пасхальний кекс, маково-шоколадна, традиційна,  дитяча  паска – кожен  знайде собі до смаку, адже ми враховуємо найрізноманітніші вподобання всіх наших споживачів. Кожен з вас має можливість придбати паску “Київхліб” в магазинах країни.

Ексклюзивна та традиційна рецептури, відточена майстерність пекарів, неперевершена якість продукції  – такими є наші вироби. “Київхліб” – лідер ринку, який має майже 90-річний досвід роботи. Ми працюємо для вас, вкладаючи душу та натхнення в свою роботу.

Друзі, нам буде приємно чути від вас відгуки про наші вироби, чекаємо ваші дзвінки на нашу гарячу лінію: 0800 305 535 або ваші повідомлення на нашій сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/kyivkhlib1930

 

Дякуємо  за те, що Ви завжди поруч з нами!