medals

Соломка ТМ «Київхліб», яка завжди з собою!

03.05.2019

Після тривалих весняних холодів ми нарешті дочекалися травня. Це час весняних відпусток та довгоочікуваних святкових вихідних. Багато хто заздалегідь планує з сім’єю та друзями прогулянку лісом або пікнік.

Природа дарує нам розмаїття барвів, гарний настрій та надихає на нові звершення. Особливо полюбляє відпочинок на природі малеча, оскільки досхочу може провести часу з батьками, які зазвичай весь час присвячують роботі.

Щоб матусі були спокійними, що малеча не зголодніє на природі, поки готуються основні страви, шашлик, радимо взяти з собою на природу соломку ТМ «Київхліб» – чудовий перекус для дорослих та дітей.

В асортименті «Київхліб» є всіма улюблена соломка фруктова, з додаванням натурального яблучного повидла, а також солодка соломка.

Різноманітність упаковок соломки (50 г, 100 г, 200 г, 400 г) дозволяє обрати найзручнішу. Звісно, діти найбільше у захваті від нашої соломки  з милими персонажами. Котик Муня, жирафа Ося та дракоша Тяпа  разом з малечею полюбляють хрумтіти соломку. Завдяки своїй ніжній рецептурі соломка просто тане в роті, і неможливо зупинитися. Це ідеальний перекус в дорозі, на пікніку, вдома, за столом і навіть перед сном! Соломка, яка завжди з собою!