medals

Рулети від «Київхліб» – смачний настрій на кожен день

15.07.2019

Здобні вироби займають вагоме місце в хлібопекарському ринку України. Один із видів здоби – це рулети. Їх люблять і діти, і дорослі. Здобні рулети часто випікають на різні свята або просто у вихідні, щоб родина поласувала чимось смачненьким. Звісно, є і швидке рішення – купити рулет від виробника, який себе добре зарекомендував на ринку.

Вперше про рулети в своїх книгах згадали англійські кондитери в далекому 1870 році. З того часу рулети завоювали прихильність жителів Швейцарії та Австрії.

Рулети вважаються традиційною стравою різних країн світу: Австрія, Боснія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Данія, Литва, Латвія, Польща, Росія, Сербія, Румунія та Словаччина.  Це далеко не  повний список країн, у яких рулет по праву став національним смаколиком.

В Україні здобні рулети також давно користуються популярністю. Наприклад, компанія «Київхліб» виготовляє рулети з різними начинками: з маком, вишньою, малиною та персиком. Рулети «Київхліб» поживні та містять дуже смачну начинку.

Рулети з малиною та персиком виготовляються за інноваційною рецептурою. Вміст начинки становить аж 45%. Малина, що входить до складу виробу, багата на магній та мідь, що нормалізує роботу нервової системи. Також малина сприяє покращенню кольору та стану шкіри. А рулет з персиковою начинкою багатий на вітамін С, пектин та ефірні олії.

Рулети з маковою начинкою та маково-вишневою начинкою  виготовляються за класичною рецептурою. Мак, який входить до їх складу, багатий на цинк, натуральну олію та білок. Вишнева начинка багата на мінерали, органічні кислоти, мікроелементи, біологічно активні речовини та вітаміни групи А, С, В.

Компанія «Київхліб» дбає про користь та смак продукту, тому й поставила собі задачу – порадувати споживачів рулетами з натуральних інгредієнтів. Крім того, в компанії велика увага приділяється якісній та яскравій упаковці, яка дарує покупцям гарний настрій.

Рулети від «Київхліб» – живіть з насолодою!