medals

Різноманіття круасанів від «Київхліб»

30.07.2019

Круасани – ідеальне доповнення до вранішньої кави. Ці ніжні смаколики у формі півмісяця – класичний сніданок у багатьох країнах Європи. Полюбляють круасани і в Україні. Їх смакують, як діти, так і дорослі.

Історія круасанів розпочинається в XII столітті. За легендою солдати Османської імперії влаштували облогу Відня і хотіли завоювати це місто. Проте однієї ночі віденські пекарі, які пекли круасани, почули, що османські солдати роблять підкоп. Не гаючи часу, вони повідомили про це австрійським військовим. Ось так вдалося запобігти підкопу та врятувати місто завдяки круасанам. Ця історія швидко стала відома жителям Відня, і круасани стали набирати популярності по всій країні. Згодом ця випічка завоювала серця французів та всієї Європи.

Компанія «Київхліб» виготовляє свою лінійку круасанів з різноманітними начинками: з вишнею, зі згущеним молоком, а відтепер і з шоколадно-горіховим смаком. Наші круасани завжди пухкенькі та свіжі, адже термін їх придатності лише 7 днів. Скуштуйте круасани зі 100% натуральним згущеним молоком або з вишневою начинкою, в якій міститься аж 40% натуральної вишні, та отримайте феєрверк смаків.

Лідер продажів серед українських споживачів – це круасан з шоколадним смаком. Він не залишає байдужими ні дорослих, ні дітей. Саме тому «Київхліб» пропонує і вам скуштувати свою новинку – круасан з начинкою зі смаком шоколаду та горіха. Ароматний, завжди свіжий, ніжний круасан просто тане у роті. Куштуючи цей смаколик за філіжанкою кави, ви з легкістю поринете думками в далеку Францію чи до Відня та отримаєте справжнє задоволення від вишуканого смаку.

Оригінальний новий дизайн упаковки круасанів «Київхліб» робить їх ще привабливішими. Ви неодмінно помітите їх на полицях магазинів та із задоволенням купите їх в дорогу, замість десерту, для малечі, рідних, для друзів або щоб побалувати себе чимось смачненьким.

Візьміть з собою круасани у зручній та яскравій упаковці та подаруйте собі на цілий день солодкий настрій!