medals

Пряники «Фруктовий сад» – хіт сезону

24.07.2019

Коли мова заходить про фруктовий сад, думки  та мрії одразу поринають у вишневі та абрикосові сади. Саме ці фрукти є традиційними в Україні. Проте фрукти та ягоди не завжди під рукою. А от пряники з начинкою «Фруктовий сад» можна куштувати будь-де та будь-коли. Якщо ваші рідні та друзі полюбляють солодке, пряники – чудовий  вибір. Вони ситні, смачні,  підійдуть до будь-якого перекусу або як солоденький  десерт до чаю.  Компанія «Київхліб» випускає пряники за традиційною рецептурою з різноманітними натуральними начинками. Вишня, малина, полуниця, абрикос – обирай на свій смак.

Споживачі все більше полюбляють пряники з начинками. Про це свідчать факти. Так, обсяги продажу пряників з начинкою за 2017-2018 роки збільшились на 40%. Лідер продажу –  пряники з абрикосовою начинкою. М’які маленькі пряники круглої форми, вкриті цукровою глазур’ю, мають ніжне тісто.  Легка текстура начинки, насичений, яскраво виражений фруктовий смак не залишать вас байдужими до цих смаколиків. Пряники «Фруктовий сад» – справжній хіт сезону.

Загалом пряник має безліч назв – пряний кекс, цукровий хліб, медові коржі, медовий хліб, «biber», «peperkoek» або «kruidkoek», добре відомі чеські крумловські друковані пряники, швейцарські лекерлі, хорватські червоні сердечка – ліцітари, угорські мезешкалач, мальтійські великодні фіголлі, українські пряники до дня Святого Миколая. Ось таке різнобарв’я пряників.

На території Київської Русі пряник став відомим ще з 9 століття, його називали медовим хлібом. За рецептом в нього додавали рослинні соки та прянощі, які завозили з країн Близького Сходу. Найстаріший письмовий рецепт пряника зберігається в Німецькому національному музеї Нюрнберга – датований він XVI-им століттям.

Практично в кожному місті, що славиться виготовленням пряників, є Музей пряників, де вам розкажуть історію появи, секрет і особливості виготовлення цих старовинних смаколиків і, звичайно, дадуть можливість поласувати пряниками.

Історично пряник – символ свята. Додайте і ви собі краплину свята з фруктовими пряниками «Київхліб». Пряники «Фруктовий сад»  – якість, перевірена часом.