medals

Пропонуємо новинки – сьогодні це три види печива «Крендельки»

22.03.2018

Хрусткі смаколики «Київхліб» виготовлені  з натуральних інгредієнтів та користуються попитом у дорослих і дітей. Але ми завжди  перебуваємо у пошуках нових ідей, цікавимось вподобаннями споживача і пропонуємо новинки – сьогодні це три види печива «Крендельки»: з какао-плодами шоколадного дерева, з духмяною корицею та  зі смаком екзотичного кокосу.

Наша новинка доповнює традиційну лінійку печива-крендельки, яскраво вирізняється дизайном упаковки й не має аналогів на українському ринку. Нове фасування (по 260 грам)  дозволяє брати печиво «з собою» для перекусу.

Невеликі крендельки – ідеальне доповнення до чаю або кави і запам’ятовується своєю унікальною формою. Згідно легенди, вперше схожий виріб було приготовано ще у VII столітті  італійським монахом. Коли традиція випікати брецелі та крендельки стала розповсюджуватися, їх почали асоціюватися з успіхом, довголіттям і процвітанням. Сьогодні ж вони користуються неабиякою популярністю у Європі, Америці, а для деяких країн стали невід’ємною частиною культури.

Скуштуй нове печиво «Крендельки» від  «Київхліб» та переконайтесь в унікальності його смаку!!!