medals

Новини

Прес-тур на виробництво “Київхліб”

28.09.2017

У четвер, 28 вересня 2017 року відбувся прес-тур на «Київхліб» під час якого представники ЗМІ мали змогу ознайомитися на власні очі з виробництвом хлібобулочних виробів на лінії «Рондо», а також дізналися про умови роботи та затребувані вакансії на підприємстві.

Історія компанії «Київхліб» починається з 1930 року, зі створення промислового хлібопечення у місті Києві. Сьогодні, завдяки досвіду фахівців та відкритості до інновацій, «Київхліб» є одним з найбільших українських виробників хлібобулочних. «Ми працюємо над модернізацією виробництва, вдосконаленням рецептур, розробкою нових видів продукції, і, запрошуємо зацікавлених громадян стати частиною великого колективу, у якому цінується кожен працівник», – розповів голова правління «Київхліб» Володимир Череда.

У «Київхлібі» повідомили, що спільно з Державною службою зайнятості, Київським міським центром зайнятості запрошують на роботу працівників з інженерно-технічних спеціальностей та за робітничими професіями. «У нас є позитивний досвід співпраці зі службою зайнятості, коли майбутні співробітники приходять з центрів і залишаються працювати у великому, згуртованому колективі «Київхліб». У колективі працює близько 4 тисяч осіб, і ще залишається багато відкритих вакансій з інженерно-технічних та за робітничими професіями , такими як: пекарі, тістоміси, комірники, вантажники, водії, комірники, фасувальники продукції та. ін.

Компанія гарантує офіційне працевлаштування згідно з чинним законодавства України, ринкову офіційну заробітну плату, зручний графік роботи, надання спецодягу. Навчання, підвищення кваліфікації, стажування проводиться за рахунок роботодавця. Іногороднім надається безкоштовне ліжко-місце у гуртожитку. Доставка від гуртожитка на виробничий цех здійснюється за рахунок роботодавця», – зазначив Володимир Череда.

У Державній службі зайнятості наголосили, що сьогодні досі залишаються затребуваними робітничі професії. «Робітнича спеціальність – це запорука стабільної роботи. Таким спеціалістам роботодавці пропонують умови оплати праці часто набагато кращі, ніж у офісних працівників. Ми самі можемо переконатись у цьому сьогодні. Наразі, служба зайнятості має найбільшу базу вакансій по всій Україні, у тому числі і для представників робітничих професій, а наша наполеглива робота і вивірені кроки уряду дають свої результати. Так, за 8 місяців 2017 року кількість працевлаштованих осіб зросла на 40 тисяч.

Станом на 1 вересня 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, кількість безробітних, які перебувають на обліку у центрах зайнятості скоротилася на 12% та становить 312 тисяч», – наголосив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

За інформацією Київського міського центру зайнятості з початку 2017 року до служби зайнятості «Київхліб» надало 211 вакансій.

«Проблемою на ринку праці столиці залишається дисбаланс між попитом і пропозицією на робочу силу. На обліку стабільно високою є частка безробітних з вищою освітою (84%), в той час, як в місті зростає попит на робітничі професії. Тому, міська служба зайнятості здійснює заходи, спрямовані на підняття в суспільстві престижу робітничих професій. З цією метою спеціалісти районних центрів зайнятості систематично проводять “Уроки реального трудового життя” з учнівською молоддю. Надають допомогу шкільним психологам, методистам, класним керівникам в організації та проведенні професіографічних екскурсій та зустрічей на підприємства міста, проводять профдіагностичне тестування», – зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.