medals

Переможці конкурсу дитячої творчості «Казки хлібного краю» отримали нагороди та познайомились з виробництвом

31.07.2018

Захист материнства і дитинства є однією із ключових цінностей дружної й чисельної родини «Київхлібу». Тому веселе і творче святкування міжнародного Дня захисту дітей вже стало нашою доброю спільною традицією.

Цього літа теж традиційно, на початку червня в «Київхлібі» пройшов конкурс дитячої творчості «Казки хлібного краю». На розсуд колективу холдингу свої авторські роботи – малюнки, вишивки, аплікації та вироби декоративно-прикладного мистецтва представили 58 дітей працівників усіх підрозділів «Київхлібу».

Під час виставки дитячої творчості, яка проходила 8 червня 2018 року у ПрАТ «Київхліб», співробітники холдингу відкритим голосуванням обрали переможців конкурсу в 5 категоріях, відповідно до віку учасників:

Категорія «Діти віком 3-6 років»:

1 місце – Софі Сом, 6 років

2 місце – Діана Дорош, 6 років

3 місце – Максим Гущін, 5 років

Категорія «Діти віком 7-9 років»:

1 місце – Яна Діденко, 9 років

2 місце – Марія Яхнівська, 8 років

3 місце – Валентин Бабохін, 9 років

Категорія «Діти віком 10-11 років»:

1 місце – Марія Іпполітова, 10 років

2 місце – Володимир Бардонов, 10 років

3 місце – Катерина Діденко, 11 років

Категорія «Діти віком 12-14 років»:

1 місце – Влада Кашуба, 14 років

2 місце – Марія Бережна, 14 років

3 місце – Олексій Митько, 13 років

Категорія «Діти віком 15-18 років»:

1 місце – Володимир Мазуренко, 15 років

2 місце – Поліна Бережна, 16 років

3 місце – Олександра Кравченко, 16 років

Нагородження переможців конкурсу відбулось напередодні Дня знань на території Цеху «Київхлібу» № 7-8, де дітям провели захопливу екскурсію на виробництво, познайомили з колективом та розповіли про історію, діяльність і продукцію «Київхлібу».

Сповнені позитивних емоцій, юні таланти «Київхлібу» поділились своїми враженнями від участі в конкурсі та відвідин виробництва.

Переможниця конкурсу дитячої творчості у номінації «3-6 років» Софі Сом розповіла, що займається образотворчим мистецтвом з трирічного віку, любить власноруч виготовляти яскраві сувеніри, робити витинанки та орігамі. Минулого року дівчинка вперше взяла участь у конкурсі дитячих робіт «Київхлібу» з авторським малюнком, а цього року її картина «Казкова Фея» здобула переможне 1 місце.

«Бронзовий» призер конкурсу в номінації «7-9 років» Валентин Бабохін теж активний і  постійний учасник конкурсів «Київхлібу». «Цьогорічну конкурсну роботу – «Хлібну корзину» – ми ліпили усією родиною. І вже маємо особливу ідею для творчого конкурсу на наступний рік, щоб підвищити призовий результат із «бронзи» до «золота», – сказав Валентин Бабохін.

Щиро вітаємо всіх учасників і переможців конкурсу дитячої творчості «Казки хлібного краю» та запрошуємо до участі в наступних конкурсних змаганнях «Київхлібу»!