medals

Новини

«Київхліб» на «Зроблено в Києві – 2017»

25.05.2017

25 травня «Київхліб» взяв участь у виставці «Зроблено в Києві», яка проходила у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» в рамках святкування Дня Києва. Це перший для столиці захід – виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві».

Виставку відвідали представники інвестиційних фондів, банківського сектору, сфери фінансових послуг, закордонних торговельних місій, посольств та консульств, громадських організацій, представники керівних органів державної влади та місцевого самоврядування м. Києва, кияни та гості міста. Були особисто присутні Прем’ єр-міністр України і мер Києва, що говорить про особливу увагу до теми виробництва і підприємництва.

«Київхліб» представив на виставці величезний асортимент своєї продукції. По декількох позиціях була проведена дегустація, відвідувачі змогли оцінити вироби на смак. Діти віддавали перевагу пряникам і соломці, представники старшого покоління були у захваті від смаку сочників і тістечок «Зірочка», нікого не залишили байдужими ягідні кекси. Гості вистави з цікавістю куштували новий продукт – французькі булочки.

А головною прикрасою стенду «Київхліб» стали короваї . Люди придивлялись до них, не вірячи, що вони справжні, настільки витончено попрацювали пекарі оздоблюючи їх. Стенд «Київхліб» був визнаний споживачами на цій виставці найсмачнішим, виробники отримали справжню народну відзнаку.

Загалом участь у Виставці взяли більше 160 підприємств з усіх районів столиці, які працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, в легкій промисловості та ін. Більш ніж 40 наукових установ м. Києва продемонстрували свої новітні розробки, технології та матеріали.