medals

Новини

Партія авто Mercedes-Benz Sprinter для компанії «Київхліб»

26.05.2017

Сьогодні партія Mercedes-Benz Sprinter відправляються на транспортні лінії найбільшого столичного виробника «Київхліб» для доставки свіжого хліба і хлібобулочних виробів жителям Києва та Київської області.

26 травня 2017 представники Генерального представництва Mercedes-Benz в Україні, компанії «АвтоКапітал» і Центру комерційної техніки Mercedes-Benz «АТЛАНТ» урочисто вручили ключі від партії автомобілів Mercedes-Benz Sprinter керівництву «Київхліб». «Вірність традиціям» – так звучить головне гасло «Київхліб», і на кожному етапі виробництва головною вимогою у роботі підприємства є якість продукту. Комерційна техніка Mercedes-Benz з репутацією бездоганно якісного продукту автомобільної промисловості за всіма параметрами відповідає високим вимогам компанії-лідера столичного хлібопекарського ринку.

«Сьогодні важлива подія для «Київхліб». Наш продукт проходить довгий шлях до споживача, і транспортування хлібобулочних виробів від виробництва до торгової мережі – важлива ланка в роботі підприємства. Наша головна мета – якість продукту та вдосконалення виробництва», – сказав голова правління « Київхліб »Володимир Череда.

Партія шасі Mercedes-Benz Sprinter 310 CDI, оснащена кузовами від українського виробника, компанії ТОВ «СП Анатоль», що спеціалізується на виробництві кузов і фургонів різного призначення і комплентацій. Гарантія на малотоннажні автомобілі Mercedes-Benz Sprinter Euro-5 складає 2 роки або 200 000 км з міжсервісний інтервалами до 20 000 км.

«Ми впевнені, що комерційні автомобілі німецької марки Mercedes-Benz разом з добре налагодженою логістикою продукції« Київхліб »стануть запорукою своєчасної доставки хліба та хлібобулочних виробів в магазини столичного регіону України», – прокоментував Ігор Фіщенко, начальник відділу продажів мікроавтобусів і автобусів Центру комерційної техніки Mercedes-Benz «АТЛАНТ».

Довідка:
Центр комерційної техніки Mercedes-Benz «АТЛАНТ» – офіційний дилер Daimler AG, що входить в структуру Корпорації УкрАВТО, є найбільшим центром з продажу та сервісного обслуговування комерційних і вантажних автомобілів Mercedes-Benz на території України і одним з найбільших в Європі.

Публічне акціонерне товариство «Київхліб» – визнаний лідер хлібопекарного ринку України. До складу компанії входить 9 виробничих майданчиків в столиці та Київській області. На кожному майданчику підприємства діє атестована технологічна лабораторія і функціонує система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів. Продукція виготовляється з високоякісної сировини, без використання консервантів і ГМО.

Компанія ТОВ «СП Анатоль» – український виробник, що спеціалізується на виробництві кузовів і фургонів різного призначення і комплектацій.