medals

“Оксамитовий” – для тих, хто цінує унікальність

26.06.2019

Хліб традиційно споживають у всіх куточках планети. Український хліб, балтійський, білоруський – існує безліч різновидів.  Наразі на ринку великий попит на унікальні хлібні смаки. Компанія “Київхліб” слідкує за трендами та втілює в життя різнопланові вироби. Залишаючись багато років поспіль найбільшим виробником хлібобулочних виробів в Україні, компанія має в асортименті близько 250 найменувань. І це не тільки класичні хліби – у портфелі маємо унікальну колекцію смаків. Одна з перлин – це хліб “Оксамитовий”. Унікальна рецептура народжує унікальний хліб. Ніжна м’якушка, тоненька рум’яна скоринка, духмяний аромат.

Цей хліб випікається в печі з кам’яним подом. І це є суттєвою перевагою. Адже випечений в ній хліб завжди виходить ніжним, пухким та ароматним. Гаряче повітря всередині камери подової печі рівномірно розподіляє тепло по всьому об’єму. Завдяки цьому досягається ідеальне пропікання.

Подова піч складається з кількох ярусів. Випічка відбувається без обдування. Гаряче повітря всередині кам’яного поду рівномірно розподіляє тепло по всій його поверхні. Все це дає змогу ідеально пропекти “Оксамитовий”. До того ж хліб, випечений  на поду, зберігає неймовірний аромат та підкреслює витончений смак.

Компанія “Київхліб” пропонує споживачам кілька варіантів цієї лінійки унікального оксамитового різнобарв’я хлібів: «Оксамитовий», «Оксамитовий житній» та  «Оксамитовий світлий». Хліб виготовляється виключно з натуральної сировини, без використання консервантів та без ГМО.

Хліб «Оксамитовий» – це заварний житньо-пшеничний хліб з кмином. Завдяки заквасці та заварці має ніжну, пухку м’якушку та тоненьку скоринку.

«Оксамитовий житній» виготовлений з житнього борошна та додатково збагачений житньою клейковиною. Він має приємний післясмак житнього хлібу.

«Оксамитовий світлий» – це пшеничний хліб на заквасці. Він має колір вершкового масла та унікальний пікантний післясмак вершків.

Компанія “Київхліб” весь час йде у ногу зі світовими трендами та надає споживачеві найкраще та найякісніше.  Лінійка “Оксамитового” – це ніжний і водночас пружний та пухкий хліб. Він приємно здивує будь-якого гурмана своїм оригінальним, пікантним та витонченим смаком. Отож, сміливо експериментуйте, куштуйте та обирайте улюблений.