medals

Новини

Офіційна заява “Київхліб”

06.12.2017

06.12.2017 р. на офіційному сайті Антимонопольного комітету України було опубліковано інформацію щодо накладення штрафу на «КИЇВХЛІБ» в розмірі 219 тис. грн. за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 4 Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”, за використання «КИЇВХЛІБ» упаковки кондитерського виробу – торту “Казковий ключик”, яка зовні ніби – то схожа на упаковку кондитерського виробу – торту “Золотий ключик” виробництва Дочірнього підприємства “Кондитерська корпорація “Рошен”.

«КИЇВХЛІБ» планує оскаржувати дане Рішення АМК України та вважає, що при його винесенні, Комітетом не були повністю досліджені всі матеріали, надані Підприємством.

На думку Підприємства, у справі достатньо доказів, які свідчать про те, що порушення конкурентного законодавства відсутнє – це і дослідження судового експерта та незалежне опитування, проведене спеціалізованою маркетинговою компанією. Та головним доказом є використання на упаковці продукції великого зображення власної торговельної марки «БКК», яка протягом багатьох років є добре впізнаваною покупцями. Це, в свою чергу, повністю спростовує висновки АМК щодо можливості змішування продукції компанії «КИЇВХЛІБ» з продукцією корпорації «Рошен».

Крім того, при винесенні спірного Рішення АМК України перебрало на себе не властиві йому повноваження органу експертизи щодо встановлення факту подібності упаковок.

Юридична служба «КИЇВХЛІБ» повідомила, що Підприємство налаштоване в правовому полі доводити незаконність Рішення Антимонопольного комітету та відновлювати свої порушені права та ділову репутацію.