medals

Офіційна позиція компанії “Київхліб” на інцидент у магазині Фірмової мережі

20.02.2023

Вчора в Телеграм-каналі з’явилось відео, на якому продавчиня Фірмової мережі “Київхліб” відмовилась спілкуватися із покупцем державною мовою.

Ознайомившись із деталями, які зафіксовані на кадрах, повідомляємо: так, дійсно, на відео – наш продавець. Компанія “Київхліб” перепрошує за ситуацію, яка склалася. Ми засуджуємо дії продавчині та її позицію.

Після наради, було прийнято рішення звільнити дану працівницю магазину. Щоб подібні ситуації більше не трапилися у магазинах нашої фірмової мережі, з усіма працівниками буде проведена додаткова робота.

Сьогодні всі роблять для нашої Перемоги те, що вміють найкраще. “Київхліб” краще за все пече хліб. З перших днів війни ми взяли на себе відповідальну місію – забезпечити людей безкоштовним хлібом. Працювали цілодобово, у підвищеному темпі, щоб надати допомогу кожному хто її потребував. Наші машини були в роботі постійно, хліб розвозили беззупинно. Для забезпечення своєю продукцією медиків, військових та мешканців, які постраждали від війни, ми налагодили співпрацю із 500 волонтерськими і громадськими організаціями Київщини, передали безкоштовно понад 1,5 тисячі тонн хліба. Ми щодня робимо все можливе, щоб пришвидшити нашу Перемогу 🇺🇦

Ще раз просимо вибачення за інцидент, який мав місце.
Слава Україні!!!