medals

Новини

Новий продукт від «Київхліб» до Великодня

22.03.2017

Вже стало доброю традицією Київхліба – до головного церковного свята презентувати новий пасхальний продукт.

В 2017-му році ми підготували два нових великодніх кекси, які обов’язково запам’ятаються неперевершеним смаком та вишуканим виглядом – це, найбільший в асортименті Київхліба, кекс «Паска Софіївська» вагою 2 кг та кекс з цукатами «Великдень».

«Паска Софіївська» – прикраса і страва, одночасно, до столу великої родини. Кекс створений за особливим рецептом з вершковим маслом і згущеним молоком, з додаванням родзинок, кураги і цукатів з апельсинових шкірок. І вже сьогодні ця новинка користується не абиякою популярністю серед корпоративних клієнтів, що спонукає виробника збільшувати плани випуску продукції, шукати додаткові виробничі потужності.

Інший кекс з цукатами «Великдень» – справжній господар святкового столу. Наші технологи-новатори, витримуючи основні традиційні принципи виготовлення святкових пасхальних кексів, завжди знаходять нові ідеїі кожного разу змінюють рецепти на краще. Кекс Великдень виготовлений з борошна вищого сорту з додаванням вершкового масла, згущеного молока, винограду сушеного, кураги. Оздоблений сухофруктами та горіхами, надзвичайно запашний.

За словами технолога «Київхліб» і головного творця всього нового продукту Людмили Пупій, пекарі люблять випробувати нові рецепти, бо це не тільки вже звична для них відповідальність, але й можливість проявити свій творчий потенціал, додати до щоденної роботи яскравих відтінків. Тож далі обов’язково буде. Загалом, на свята Київхліб підготував киянам більше 20 різновидів пасхальної продукції: булки, пиріжки і кекси вагою від 200 грамів до 2 кг!

Весь асортимент запрошуємо оцінити в фірмовій торговельній мережі підприємства.

Пасхальну продукцію можна замовити за тел.: (044) – 206-72-06; (044) – 354-40-30; 0800 40 80 70
Факс: (044) – 206-75-90
e-mail:[email protected]