medals

Неперевершена здоба від «Київхліб»

27.09.2019

Смачна, ароматна, пухка або хрумка, солодка, з різноманітною начинкою, витончена – ось такою буває здоба, яку полюбляють майже всі.

У наш час ми можемо скуштувати справжні кулінарні шедеври, хоча ще декілька десятиліть тому був дефіцит і смаків, і виробів. Зараз є можливість придбати не лише смачну, але й яскраво запаковану продукцію. Специфіка споживання здоби дуже сильно відрізняється від того, що було 20-30 років тому. Вже виросло покоління, яке не знає, що таке дефіцит. Воно вибагливе до смаків. Їх важко здивувати, але можливо. Змінилися смаки, уподобання, проте компанія «Київхліб» іде в ногу з часом та завжди випускає різноманітну продукцію.

Смачні круасани від «Київхліб» надихають на мрії про Францію, плюшки у формі серця додають романтичного настрою, булочки «Київські» з фруктовими начинками нагадують про літо.

На сьогодні дуже розвинений туризм. І завжди в дорогу хочеться взяти чогось поживного. Споживачі особливу увагу приділяють здобі в упаковці, адже це зручно, компактно, продукт залишається свіжим, його можна з’їсти будь-коли та будь-де. Фахівці не рекомендують купувати продукцію невідомого походження  з незрозумілим складом, це може бути небезпечно. Тому краще звернути увагу на загальновідомого лідера ринку. Наприклад, компанія «Київхліб»  виробляє різноманітну здобу в упаковці, на якій зазначено склад продукту, термін зберігання та маркування. «Київхліб» – надійна компанія, яка гарантує якість продукції.

Компанія активно працює над розробкою нових продуктів, фахівці інноваційного центру вивчають досвід інших країн, проводять багато розробок, ретельно перевіряють якість інгредієнтів та їхню безпеку, вибирають найкраще та запускають нову продукцію у виробництво. Нещодавно компанія «Київхліб» презентувала декілька новинок.

Круасан з шоколадно-горіховою начинкою. Це найпопулярніший смак круасана серед українського споживача. Витончену нотку шоколадному круасану додає горіховий смак. Ця традиційна здоба французів вже заслужено завоювала серця українців.

Булочка «Плюшка» з вишневою та малиновою начинками.  Ця ароматна і ніжна булочка у зручній упаковці має невелику вагу і є ідеальним варіантом для перекусу. Чудово смакує з чаєм, молоком та соком.

Булочка «Крихітка з маковою начинкою» за новою рецептурою. Булочка немає аналогів на ринку України, топ продажів. М’яка ніжна булочка з великою кількістю начинки просто тане в роті.

Нещодавно на сторінці фейсбук компанії «Київхліб» пройшов конкурс «Крихітка», в якому  ми отримали понад 1000 чудових коментарів учасників, які нам розповіли, яка ж наша «Крихітка» ніжна та смачна. Вдячні кожному за приємні відгуки. Нам дуже важливо, що «Крихітка» вам до смаку.

Чекаємо від вас будь-яких пропозицій та відгуків про нашу продукцію, пишіть нам в соціальній мережі фейсбук, Instagram або на сайт.

Компанія «Київхліб» весь час прагне вас приємно здивувати, тому незабаром на вас чекають ще кілька солодких новинок. Слідкуйте за анонсами!