medals

Новини

Найвищий в Україні коровай – рекордсмен від «Київхліб»

07.06.2017

7 червня в рамках XXIX Агропромислової виставки “Агро-2017”, встановлено новий рекорд України – “Найвищий в Україні коровай”. Рекордсмена випікали майстри Виробничого цеху №1 «Київхліб», його діаметр 2,4 метри; висота – 1,8 метра, а вага 750 кг. На створення цього дива пішло 6 днів, над ним працювало десять майстринь.

Вся оздоба короваю: соняшники, колоски та ін.. – надзвичайно тонка робота, а сам рекордсмен складається з 78-ми сегментів. Коровай «Київхліба» значно перевершив попередній рекорд пекарів, які виготовили коровай висотою 78 см, встановлений під час Сорочинського ярмарку у 2013 році.

Свідками цього рекорду стали усі учасники та гості найбільшої агропромисловою виставки в Україні та Східній Європі – “Агро-2017”. Цей захід відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Короваї виробництва «Київхліб» славляться своєю красою та чудовим смаком, вони є окрасою для святкового столу, з таким короваєм з гордістю можна зустрічати най високопоставлених гостей.
Замовлення короваїв за тел..: 044-413-56-78