medals

Нам вдалося зменшити енергоспоживання на 40%. Компанія “Київхліб” учасник конференції та партнер заходу “Енергопостачання в сучасних умовах”

11.01.2023

Наприкінці 2022 року в Києві у конференц-холі UBI відбулася зустріч виробників харчової промисловості аграрних компаній та ритейлу на тему “Енергопостачання в сучасних умовах”

Головний енергетик компанії “Київхліб” Андрій Антонюк виступив з доповіддю та розповів, які заходи були вжиті на підприємствах компанії для економії електроенергії та які можливості існують на хлібопекарському ринку для енергозбереження.

“Нам вдалося знизити електроспоживання на 30% шляхом оптимізації робіт системи освітлення – заміни старої системи освітлення люмінесцентних лам на сучасні світлодіодні виконання. Також було проведено утеплення фасадів на всіх підприємствах компанії, що дало змогу знизити споживання електричної енергії на 10%. Проведені заходи рекуперації тепла – перетворення вторинного тепла від виробництва для підігріву виробничих приміщень” – зазначає Андрій Антонюк.

Також нами були закуплені та встановлені генератори на всіх своїх виробничих майданчиках. Це дає нам можливість безперебійної роботи всіх наших підприємств та уникнути розриву технологічного процесу в разі непередбачуваного відключення електроенергії.

“Процес випікання хліба – це безперервний процес. Спочатку робиться опара або закваска для тіста, потім замішується тісто та вистоюється від 2 до 12 годин в залежності від сорту хліба, потім формуються заготовки, а вже потім випікається хліб. Всі ці процеси потребують постійної подачі електроенергії. Тому на засіданні керівництва було прийнято рішення закупити та встановити генератори на всіх наших виробничих майданчиках” – розповідає директор компанії “Київ хліб”.

Компанія “Київхліб” стала і партнером заходу “Енергопостачання в сучасних умовах” та надала продукцію для кава-брейків.

Нагадуємо, що компанія “Київхліб” щодня виготовляє понад 400 тонн продукції, що налічує понад 250 найменувань – це різні сорти хліба, пряники, сушки, печиво, здобні вироби.

Головна цінність – це наші споживачі, тому ми будемо робити все, що від нас залежить для того аби забезпечувати українців найголовнішим продуктом, хлібом.

Повний виступ Андрія Антонюка на конференції з енергопостачання можна подивитися за посиланням