medals

Крендельки від «Київхліб» – смачна літня підзарядка!

01.08.2019

Літо – час активного  відпочинку, подорожей, екскурсій, відпусток. І в цей час, як ніколи, хочеться чогось смачненького.  І крендельки чудово підійдуть для цього.

Це солодке печиво оригінальної форми – улюблений смаколик дорослих та дітей. Вони дуже легкі, займають не дуже багато місця, поживні, смачні, не кришаться та запросто втамують голод. А за своєю поживністю не уступають повноцінному обіду.

Компанія «Київхліб» пропонує гармонійне  поєднання хрумкого печива з корисними та смачними посипками, випускаючи цілу серію. Скуштуйте і ви «Крендельки з кокосом», «Крендельки з корицею» або «Крендельки з какао».

Крендельки з кокосом підійдуть для любителів екзотики.  Кокосова стружка має багато мінералів та вітамінів В, С, Е, поліпшує травлення та роботу імунної системи. «Крендельки з какао»  дуже поживні, адже какао сприяє підвищенню розумової діяльності. До  його складу входить магній, кальцій та вітаміни групи А, В, Е. Ось така смачна підзарядка!

«Крендельки з корицею» у стародавні часи були б справжнім скарбом. Адже колись кориця була на вагу золота. У стародавньому Китаї, за тисячу років до нашої ери, вона вважалася дуже дорогою пряністю. За одну міру цієї кориці давали таку ж міру золота. Все це, мабуть, тому що кориця стимулює захисні функції організму, зміцнює імунітет та активізує роботу головного мозку.

Так приємно, що можна одночасно поїсти смачно та корисно. Екзотичний кокос, духмяна кориця та какао: смакуйте з користю!