medals

Крендельки – смачна підзарядка!

13.05.2019

Оригінальної форми цукрове печиво «Крендельки» від «Київхліб» вже давно стало улюбленим смаколиком дорослих та дітей. Широкий вибір смаків печива дозволяє обрати свій, по-особливому, смачний.

Печиво «Крендельки» з цукром, з маком та кунжутом давно приваблює споживачів своїм гармонійним поєднанням хрумкої здоби з апетитними посипками. Насіння маку з давніх давен використовують у приготуванні обрядових страв та багатьох інших сучасних ласощів, зокрема, і продукції «Київхліб». Вироби з маком завоювали прихильність безлічі споживачів. Це і не дивно, адже мак дуже поживний, є прекрасним джерелом жирів, білків, вуглеводів, клітковини, вітамінів А, групи В, С, Е, макро- та мікроелементів.

Завдяки своїм корисним властивостям все більше набирають популярності і крендельки з кунжутом. Це насіння збагачене омега-3, кальцієм, вітамінами А, Е, РР і вітамінами групи В – фолієвою кислотою, ніацином, тіаміном, піроксидином і рибофлавіном.

Доповнення асортименту печива «Крендельки» екзотичним кокосом, духмяною корицею та какао розкривають нові уподобання смаколиків. Крендельки з кокосом – чудовий вибір для любителів екзотичних смаків. Цукрове печиво з духмяною корицею – для гурманів пряних ласощів. До того ж печиво «Крендельки» з какао – це подвійна насолода ніжного печива з натуральним шоколадом.