medals

Користь гречаного хліба

31.10.2019

Компанія «Київхліб» поєднує традиції з передовими технологіями, постійно експериментує, збирає кращі рецепти, щоб приємно дивувати вас! Ми любимо радувати своїх шанувальників. Саме тому весь час розширюємо свій асортимент, пропонуючи для вас найкраще.

Хліб «Гречана сила» – новинка від «Київхліб». У цього хліба неймовірний аромат, тонка, ніжна та водночас хрустка скоринка. Пухка м’якушка, особливо витончений смак – все це ви знайдете в «Гречаній силі».

Гречаний хліб дуже корисний для організму. Він входить в раціон вегетаріанців та людей, які займаються спортом. Також він чудово  підходить для тих, хто має надмірну вагу та всіх, хто дотримується здорового способу життя. Мікроелементи, що містяться в гречці, сприяють покращенню здоров’я.  Хліб «Гречана сила» містить: бета-каротин, вітаміни А, В1, В2, В5, В6, В9, Е і РР, а також калій, кальцій, магній, фтор. Гречане борошно майже не містить глютену, тому легко засвоюється організмом. Беззаперечно, хліб «Гречана сила»  поживний та корисний.

Гречаний хліб унікальний, самобутній, м’який, ніжний – він просто неперевершений. Впевнені, «Гречана сила» стане вашим улюбленим хлібом.  Тож зустрічайте новинку від компанії «Київхліб»!