medals

Компанія «Київхліб» заявляє про підпал своїх авто в Одесі

25.03.2020

Найбільший столичний виробник хліба і хлібобулочних виробів компанія «Київхліб» заявляє про підпал в Одесі протягом  останніх тижнів  двох брендованих автомобілів «Мерседес спринтер». Вогнем повністю знищено авто,  а підприємству завдано    збитків   майже на 2 млн гривень.  За фактом підпалу порушено кримінальну справу.

Ми   пов»язуюємо підпал автомобілів із недобросовісною конкуренцією на ринку хлібобулочних виробів Одеси. Така ситуація є для нас неприпустимою.  Адже наша компанія підтримує лише цивілізовані методи економічної конкуренції і ми завжди  відкриті до співпраці.

Підпал авто, що особливо цинічно, відбувся на фоні запровадження  загальнодержавного карантину щодо поширення коронавірусу COVID-19.  Адже лише за перші дні карантину попит на хліб та хлібобулочні вироби зріс на третину.  І сьогодні вкрай  важливо забезпечити населення продуктами першої необхідності та  не допустити панічних настроїв.

Зі свого боку  ми готові долучитися до роботи в  Обласному антикризовому оперативному штабі із боротьби з коронавірусом та взяти на себе зобов»язання щодо забезпечення населення Одеси хлібом та хлібобулочними виробами.