medals

Компанія “Київхліб” відвідала діток у лікарні м. Фастів та передала подарунки

21.12.2022

19 грудня представники компанії “Київхліб” відвідали діток у м. Фастів, яких привезли до місцевої дитячої лікарні із різних гарячих точок України: Харків, Ізюм, Маріуполь, Херсон, Бахмут та інших міст. Це діти-сироти, яких взяли на усиновлення небайдужі сім’ї.

“Київхліб” передав дітлахам подарунки: м’які іграшки, різні солодощі – цукерки, пряники, сушки, соломку, канцтовари та фрукти.

“Дуже боляче дивитися як у 21 сторіччі, діти залишаються сиротами через війну, яку розв’язала російська федерація. Ми неймовірно пишаємося нашими громадянами, які беруть діточок у свої сім’ї та дарують їм своє тепло та любов. Компанія “Київхліб” вирішила у День Святого Миколая також подарувати цим діткам частину своєї турботи та передала святкові подарунки” – зазначає директор компанії.

Нагадуємо, що напередодні Дня Святого Миколая “Київхліб” привітав вихованців дитячого центру “Джерело” та медичного центру кардіології та кардіохірургії МОЗ.

Від початку повномасштабного вторгнення компанія “Київхліб” допомагає різним благодійним та волонтерським організаціям та українцям, які цього потребують.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!