medals

Компанія «Київхліб» стала спонсором благодійного концерту пам‘яті Романа Ратушного

10.09.2022

Вчора, 9 вересня, компанія «Київхліб» взяла участь у спонсорстві та організації благодійного концерту пам‘яті Романа Ратушного, який відбувався у Великій залі національної музичної академії ім. П. І. Чайковського.

Роман Ратушний був громадським активістом та військовим розвідувального взводу 2-го мотопіхотного батальйону 93-Ї окремої механізованої бригади ЗСУ «Холодний Яр». Загинув 9 червня, потрапивши у ворожу засідку. Нещодавно на пленарному засіданні Київради депутатами одноголосно було прийнято рішення про перейменування вулиці Волгоградської на вулицю Романа Ратушного, що свідчить про велику шану.

Спеціально для військовослужбовців, котрі були почесними гостями даного заходу, співробітники компанії виготовили коровай з намальованою українською символікою та підготували велику кількість солодких хлібобулочних подарунків. Ярослав Федоренко – директор ФМ «Київхліб» та керівник гуманітарних проєктів, виступив зі словами вдячності військовим за віддану службу та побажав найскорішої перемоги українського народу над російськими окупантами.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Перемога за нами!