medals

Компанія «Київхліб» провела благодійні акції в усіх регіонах України

31.12.2020

Компанія Київхліб – найбільший виробник хліба та хлібобулочних виробів в Україні вже традиційно долучилася до благодійних проектів у ці новорічно-різдвяні дні. Солодку продукцію підприємства цьогоріч отримали майже дві тисячі вихованців дитячих будинків у 20-ти регіонах.

  «Це найкращий підсумок року, який ми підбиваємо,  а також можливість приєднатися  до добрих справ. Щороку ми створюємо свято для кожного хлопчика і дівчинки, які ростуть без маминої любові. Щороку ми доводимо, що благодійність – це легко, а чужих дітей не буває», – зазначила Наталія Кравченко, директор ТОВ «ТД КИЇВХЛІБ»

 У компанії на сьогодні є  кілька благодійних проектів. Серед них програм з допомоги дітям та людям похилого віку – найбільше.  На благодійні потреби підприємство щороку витрачає майже мільйон гривень. Адже «Київхліб» плідно співпрацює із регіональними громадами і місцевими органами влади.

 «Цьогоріч ми розширили свою географію і нашу продукцію  нині можна купити практично у кожному куточку України. «Київхліб» стає на сто відсотків національною  компанією  і лідером ринку з  виробництва хлібобулочної продукції. Тому ми активно долучаємося до благодійних проектів, щоб допомагати тим територіям, де є наша продукція» – сказав Віктор Чуйко, керівник з розвитку регіональних продажів компанії «Київхліб».