medals

Компанія “Київхліб” привітала діток з Днем Святого Миколая у медичному центрі “Джерело” та центрі кардіології та кардіохірургії МОЗ

19.12.2022

Напередодні Дня Святого Миколая представники компанії “Київхліб” завітали до медичних установ м. Києва та привітали дітлахів смачними подарунками. Діти – наше майбутнє, наша радість, тому нам важливо підтримати дітей у найсвітліше дитяче свято року. Саме на День Святого Миколая дітки отримують смаколики на знак гарної поведінки. Цього року для вихованців медичного центру “Джерело” та центру кардіології та кардіохірургії МОЗ миколайчиками стали представники компанії “Київхліб”.

Медичний центр “Джерело” приймає на лікування та реабілітацію дітей з різних куточків України, які втратили своїх батьків під час російської агресії проти України. Сьогодні у медичному закладі перебуває понад 60 дітей-сиріт.

Центр кардіології та кардіохірургії МОЗ – установа, де виправляють вроджені та набуті вади серця будь-якої складності. Лікарі оперують з перших днів життя та надають психологічну реабілітацію дітям.

Нагадуємо, що цього року компанія “Київхліб” взяла під патронаж Центр кардіології та кардіохірургії МОЗ.