medals

«Київхліб» визнали найкращим виробником хлібобулочних виробів!

17.12.2018

8 грудня оголошено переможців престижного  Міжнародного  конкурсу «Вибір року-2018». Компанія «Київхліб» стала  найкращою серед виробників хлібобулочних та отримала відповідну нагороду   – «Виробник хлібобулочних виробів  № 1».

«Нагорода «Вибір року» для нас  – символ довіри, підтвердження того, що  йдемо у правильному напрямі.  Ми отримали першість серед виробників хлібобулочних, завдяки злагодженій роботі професіонального колективу, завдяки щоденному вибору  найсуворішого журі – споживача», – говорить голова правління Череда Володимир Вікторович.

Міжнародний конкурс “Вибір року” проводиться з 2001 року, його мета – визначити та популяризувати кращі бренди і компанії, представлені в Україні. Методика оцінювання створена американською компанією Festivals International, вона забезпечує об’єктивність та прозорість проведення конкурсу. Адже,  переможців визначають комплексною оцінкою за результатами: всеукраїнського маркетингового дослідження споживчих переваг; опитування експертів; вибору  представників рекламних агентств та вибору членів журі. До складу журі відомі медіа особистості. Проте, найавторитетнішим в підсумковій оцінці (40%) був голос споживачів.

Разом з найголовнішим – визнанням та довірою споживача, Київхліб отримав право на використання зображення медалі «Вибір року» на упаковці, яка є досить впізнаваною серед покупців.  Це підтверджують дані маркетингового дослідження  міжнародної компанії Kantar TNS. «Рівень довіри українців до конкурсу «Вибір року» складає 37%, у найближчого конкурента – 10%, а 23% споживачів звертають увагу саме на товар чи послугу зі знаком “Вибір року”. Загалом рівень обізнаності українців про цю нагороду сягає 58%”, – йдеться у дослідженні Kantar TNS.