medals

КИЇВХЛІБ сприяє появі лідерів

24.04.2018

У Києві розпочав роботу World Leaders Camp – консультаційно-освітній захід для активної молоді. Цього року організаторами виступили ГО «Всеукраїнське Молодіжне Спілкування» за підтримки ГО «Світова Молодіжна Спільнота», Центр програм з лідерства служіння Київського університету ім. Бориса Грінченка та благодійний фонд «Асоціація інклюзивна країна».

Молодіжна ініціатива триватиме три дні з 24 по 26 квітня і стати її учасником може кожен охочий. Особливо цінним такий досвід стане для проактивної молоді, оскільки на різних платформах буде нагода відшліфувати комунікаційні навички. Причому не лише українською – працюватиме окрема академія для практикування «живої» англійської. Поглибити розмовну мову чи подолати мовний бар’єр на практиці допоможуть волонтери-вчителі з Кенії, Фінляндії, Республіки Корея, США, Філіппін.

Серед спікерів конференції – музиканти, лідери громадських організацій, представники бізнесу та діячі культури.

В активному спілкуванні учасники сесій на власному прикладі розкажуть, звідки черпати мотивацію для самовдосконалення. Як застосовувати та розвивати свої вміння на практиці, а також, як ефективно справлятися із кризовими ситуаціями.

Також заплановано інтенсиви, щоб учасники в ігровій формі могли познайомитися із традиціями та культурою інших країн. Неформальне спілкування учасників теж передбачено, і для цього організатори запросили Gracias Choir & Orchestra із концертними виступами.

Компанія Київхліб завжди вітає прагнення молоді до розвитку та професійної реалізації і радо підтримало цей освітній проект у якості спонсора.

«Ми велика компанія із штатом близько 5 тисяч осіб. Це колектив професіоналів, об’єднаний прагненням змін та розвитку. Ми завжди раді новим людям на наших підприємствах. Тож сьогодні ми знайомимо усіх присутніх зі своєю продукцією, спілкуємося, вчимося чогось нового в молоді – креативу, легкості. І в свою чергу розказуємо про себе, професію і можливо скоро зустрінемося з ними вже у новій якості», – зазначили у компанії

_____________________________________________________________________________________

“Київхліб” – лідер хлібопекарного ринку України.
Компанія об’єднує дев’ять  виробничих майданчиків  у столиці та області. Асортимент продукції налічує близько 250 найменувань.