medals

«Київхліб» визнано кращим постачальником торговельних мереж

20.05.2021

Торговий дім найбільшого виробника хліба та хлібобулочних виробів у Києві та столичному регіоні – ТОВ «Торговий дім «Київхліб» знову визнано кращим партнером роздрібних торговельних мереж за результатами опитування самих ритейлерів. Компанія отримала диплом переможця в категорії «Хлібобулочні вироби» премії «Made in Ukraine: Кращий партнер року 2021», повідомляє прес-служба «Київхліба».

Премія покликана публічно відзначати досягнення виробників України  щодо співпраці з роздрібними мережами, а також безпосередньо оцінювати якість їхньої роботи. «Ця перемога – чергове визнання правильності зусиль і напрямку, який обрала компанія для свого розвитку. Наша ставка на надійність і взаємовигідну співпрацю із ритейлерами вкотре продемонструвала свою ефективність. Попереду у компанії ще багато роботи, проте ми з впевненістю можемо говорити про успішну довгострокову стратегію», – відзначила директор ТОВ «Торговий дім «Київхліб» Наталія Кравченко.

Засновником премії «Made in Ukraine: Кращий партнер року» є медіа-група «Трейдмайстер». Переможців номінацій визначають шляхом опитування представників роздрібних мереж, які оцінюють співпрацю з національними виробниками за останній рік в кількох десятках категорій, що дає можливість охопити всіх національних представників FMCG. В результаті незалежного і об’єктивного голосування представники роздрібних мереж визначають кращих постачальників.