medals

Київхліб уклав нові контракти з компаніями зі США та Ізраїлю

12.11.2019

З 5 по 9 жовтня 2019 року лідер ринку хлібобулочних виробів компанія «Київхліб» представила свою продукцію на виставці Anuga 2019 у Кельні (Німеччина). В рамках всесвітньо відомої виставки компанія презентувала 5 категорій своєї продукції (пряники, сушки, соломку, сухарі та печиво) під торговими марками Honey Moon та «Київхліб».

За результатами участі в Anuga 2019 компанія «Київхліб» в листопаді вже уклала декілька договорів про співпрацю з провідними компаніями зі США та Ізраїлю. Також активно ведуться перемови з 70 компаніями з Європи та Азії.

Anuga – міжнародна платформа для виробників, лідер заходів у світі продуктових виставок. Цього року на виставку завітало понад 170 000 делегатів з 201 країни та було представлено 7590 експонентів  з 106 країн.

Довідка

Компанія «Київхліб» – найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, що вже 89 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення. До складу компанії входить 9 виробничих майданчиків у Києві та Київській області, потужність яких дозволяє щоденно виготовляти більш ніж 400 т хлібобулочних виробів та 30 т хлібних смаколиків. Асортимент продукції нараховує близько 250 найменувань.

Компанія «Київхліб» є визнаним лідером хлібопекарського ринку України та відомим виробником пекарської продукції за кордоном. Продукція компанії експортується до країн Європи, Азії та Північної Америки.