medals

«Київхліб» разом зі столичним центром крові запустив проект з пропагування донорства

29.04.2021

Найбільший в Україні виробник хліба та хлібобулочних виробів – компанія «Київхліб» візьме участь у проекті з пропагування донорства крові спільно із комунальною установою «Київський міський центр крові».

В рамках кампанії, яку Центр крові проводить напередодні Великодня, «Київхліб» передасть пасхальну продукцію для донорів і долучиться до пропагування важливості донорства через свої медіа-канали.
Наша компанія щороку традиційно долучається до благодійних акцій і кампаній, зокрема, в 2021 році на благодійні проекти буде спрямовано щонайменше 1 млн. грн. Кошти підуть на допомогу будинкам сімейного типу, геріатричним пансіонатам. Також «Київхліб» регулярно бере участь у благодійних проектах міської влади та неурядових організацій.

«Для нашої компанії – це вже не просто традиція, а радше місія допомагати тим, хто цього сьогодні найбільше потребує. Тому ми з радістю долучаємося до благодійних проектів, добре розуміємо їх важливість у сучасному світі», – відзначила Наталія Кравченко, директор ТОВ «Торговий дім «Київхліб».