medals

“Київхліб” передав паски для освячення для українських захисників Північної операційної зони

13.04.2023

Вчора, 12 квітня, в Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній освятив великодні паски, які будуть відправлені до українських захисників, які зараз знаходяться в Північній операційній зоні.

На урочистостях були присутні представники військової влади, а також представники компанії “Київхліб”, яка забезпечила великодні паски для українських захисників.

Під час освячення великодніх пасок Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх із словами підтримки та надії на мир в Україні.

Це знак нашої підтримки та вдячності за службу, яку вони надають нашій країні. Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв підкреслив значення християнських традицій у збереженні ідентичності та самобутності нації, які передаються з покоління в покоління. Він також наголосив на тому, що віра допомагає людям реалізувати свої мрії та втілювати їх у життя, незважаючи на виклики, з якими доводиться зустрічатися.

Ми вдячні за жертовність та відданість українських захисників, які захищають нашу країну. Освячені великодні паски є символом нашої підтримки та віддячення за їхню службу. Ми сподіваємося, що це маленький, але важливий крок у напрямку зміцнення нашої єдності та підтримки наших захисників.

Директор компанії “Київхліб” зазначила, що це велика честь і відповідальність забезпечити військовослужбовців великодніми пасками, які символізують радість від воскресіння Ісуса Христа. Вона також додала, що компанія “Київхліб” пишається можливістю допомагати українським захисникам, які захищають мир і порядок нашої країни.

Компанія “Київхліб” дуже рада, що може внести свій вклад у підтримку українських захисників, які захищають нашу країну від ворожих агресорів. Віримо, що наші великодні паски допоможуть зберегти моральний дух та підтримати наших захисників.