medals

IFFIP 2019 – головна подія харчової та пакувальної промисловості України!

08.04.2019

10-12 квітня Київхліб візьме участь у головній  події пакувальної та харчової індустрії України – Міжнародному форумі харчової промисловості та упаковки 2019 (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP)

IFFIP об’єднує виставки суміжних галузей, зокрема «Пак Експо», «Прод Експо», «ПродТехМаш» та «Хлібопекарська і кондитерська індустрія».

Щороку цей захід  привертає увагу понад 8000 тис. відвідувачів, адже форум IFFIP відображає реальну ситуацію, тенденції в галузях харчової, пакувальної промисловості й окреслює їх вектор розвитку на найближче майбутнє.

Компанія «Київхліб» представить, на стендах Всеукраїнської асоціації пекарів,  широкий асортимент продукції: хлібобулочні вироби, сухі кондитерські вироби, короваї та вироби на Великдень.

Родзинкою IFFIP 2019 , безумовно, є виставка «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», оскільки відвідувачам буде надано можливість не лише побачити новинки вітчизняних виробників, а й взяти участь у майстер-класах під орудою іменитих кондитерів, яких організатори запросили із Франції – Крістоф Адам, Анжело Мюза та Дам’єн Пишон.

Додаткова інформація:

Організатор форуму IFFIP – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Партнери: Клуб Пакувальників, Всеукраїнська асоціація пекарів.

Цього року участь у форумі візьмуть понад 250 учасників з України та інших країн. Організатор форуму спільно з Французькою кулінарною школою DGF International Culinary Concept вперше проведуть Національний Чемпіонат України з кондитерського мистецтва. Переможці представлятимуть Україну на Чемпіонаті Світу, який відбудеться у 2020 році в Парижі.

Місце проведення форуму IFFIP – Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна).

 

Запрошуємо відвідати наш стенд «КИЇВХЛІБ»!