medals

Хліб «Сімейний» – для кожної родини

18.09.2019

Кожна господиня прагне подати до столу найкорисніше та смачне. Саме так вона створює сімейний затишок, наповнений любов’ю. В наші часи багато хто вважає, що до основних страв обов’язково повинен бути хліб. І це природньо. Хліб був і залишається у раціоні в багатьох країнах. І пшеничний хліб, мабуть, нaйпoшиpeніший серед усіх видів хліба в світі.

Компанія «Київхліб» пропонує вам скуштувати новинку – хліб пшеничний «Сімейний».  Класичний пшеничний хліб відтепер з додаванням молочної сироватки. Цей хліб має ніжний молочний смак, рум’яну та хрумку скоринку, перед якою неможливо встояти! А от м’якуш настільки пухкий, що здається, хліб просто тане у роті. Покращена рецептура хліба «Сімейного» дозволяє довше зберігати свіжість та м’якість хліба.

Їжа – найкраще джерело для натхнення! Скуштуйте хліб «Сімейний» від компанії «Київхліб», і він обов’язково  стане одним із улюблених у вашій родині.

Щасливий той, хто щасливий вдома. Об’єднайте сім’ю в родинному колі! Купуйте хліб «Сімейний» від «Київхліб» та подаруйте рідним затишну та теплу атмосферу. Хліб «Сімейний» дарує натхнення для  спілкування! Експериментуйте та створюйте кулінарні шедеври на своїй кухні, а ми Вам в цьому допоможемо! Давайте будувати родинне щастя разом!