medals

Хліб «Білковий київський» до фітнес-сезону!

18.10.2019

Чи можна поєднати непоєднуване: фітнес та хліб? Так! Не тільки можна, але й потрібно. Адже сьогодні одним з найголовніших трендів в правильному харчуванні вважається фітнес-хліб. Щоб зберегти струнку фігуру і при цьому куштувати смачний хліб, спробуйте хліб «Білковий київський» – фітнес-формат від «Київхліб». Це чудова альтернатива традиційному хлібу.

«Білковий київський» – дуже смачний та корисний, з підвищеним вмістом білків та зменшеним вмістом вуглеводів. Це вдалий вибір для обмеження споживання вуглеводів, адже він містить на 25% менше вуглеводів та в 2 рази більше білків, ніж класичні хліби. Білок, протеїн – будівельний матеріал для нашого організму. Це джерело  незамінних амінокислот, які сприяють підвищенню імунітету, покращенню пам’яті та розумової діяльності, саме тому корисно споживати хліб «Білковий київський».

Хліб «Білковий київський» – ваша смачна дієта. Це чудовий вибір для тих, хто піклується про своє здоров’я. Він добре підходить для дієтичного харчування.На сніданок візьміть листя салату, сир, помідор, розрізане варене яйце та скуштуйте сендвіч з хлібом «Білковим київським». В обід додайте його до овочевого салату. Як доповнення до цього хліба та салату можете приготувати майонез з авокадо. Навіть сухарики з хліба «Білкового київського» виходять ніжними, хрумкими та оригінальними!  Смачно, корисно і поживно. Хліб «Білковий київський» – найкращий хліб до фітнес-сезону.

Запитуйте в супермаркетах Novus, Фора, АШАН, Велика Кишеня, Фуршет.