medals

Більше, ніж благодійність. Компанія “Київхліб” долучилась до святкування Міжнародного дня захисту дітей

08.06.2021

Традиційно на початку червня компанія “Київхліб” проводить благодійні акції до Міжнародного дня захисту дітей практично у всіх регіонах України. Напередодні представники підприємства відвідують навчальні освітні заклади, будинки сімейного типу, реабілітаційні центри, щоб дізнатися про їхні потреби та запити.
“Ми радо надаємо допомогу, особливо якщо йдеться про дітей. І це відбувається на постійній основі, не лише до свят чи знаменних дат. Сьогодні у центрі нашої уваги – діти з особливими потребами”, – сказав Віктор Чуйко, керівник з розвитку регіональних продажів компанії “Київхліб”.
За словами Віктора Чуйка, “Київхліб” долучається й до ініціатив, які започатковують громада чи місцева влада.

Приміром, цьогоріч у день свята маленьких громадян представники компанії разом із міським головою міста Чорноморськ , що на Одещині, Василем Гуляєвим і тамтешніми депутатами відвідали та вручили подарунки вихованцям реабілітаційного центру та дошкільного закладу консультаційного типу. Тут навчаються діти, які потребують особливого догляду. “Кожна дитина має бути щасливою – саме це головна задача сьогодні для всіх дорослих. І немає значення йдеться про владу чи бізнес. Кожен на своєму місці має започатковувати і активно пропагувати традиції благодійності”, – підсумував Віктор Чуйко.