medals

Зустрічай новинки – цитрусова феєрія смаку

19.09.2019

Українські споживачі залюбки куштують цитрусові смаки. І саме такі начинки для пряників пропонує компанія «Київхліб» у своїх двох новинках.

Смакуйте пряники з лимонною та апельсиновою начинками! Завдяки використанню виключно свіжих, натуральних і якісних продуктів маємо чудовий смак пряників від «Київхліб». Кислинка, яку надає лимон, та  цитрусова свіжість апельсину у поєднанні з солодким пряником викликають феєрверк приємних емоцій.

Пряник з ніжною лимонною начинкою має яскравий цитрусовий відтінок. Солодка апельсинова начинка – з ледь помітною ноткою цедри. Смачно, феєрично, пряники просто тануть у роті! Пряники з цитрусовою начинкою компанії  «Київхліб» – гарантія вашого приємного чаювання.

Пряники – завжди актуальна класика, яка викликає захоплення у дітей і дорослих. Вони можуть бути дуже різноманітними. Особливо, якщо це кухня східних країн. Наприклад, класичні пряники Далекого Сходу – це непередбачуване поєднання смаків, яке зрозуміють далеко не всі європейці. Так, у Китаї ви з легкістю зустрінете пряники з пастою з насіння лотоса та суміші горіхів; пряники з пелюстками троянд, сіллю, перцем, гінкго та свинячим салом; пряники з бобовою пастою, волоським горіхом, насінням дині, гарбузовим насінням, сіллю та перцем; пряники з м’ясним окостом та зі свіжими квітами. Ось далеко не повний перелік екзотичних начинок для пряників.

Як бачимо, для кожного своя класика.