medals

24 лютого – дата, що не сходить з календарів українців рік!

24.02.2023

Цей рік був роком випробувань та об’єднання. Як ніколи раніше, вся Україна та увесь світ об’єдналися у боротьбі за свободу, мир та вільне синє небо над нашою країною. Це був рік прийняття рішень, щоденно та щохвилинно ми всі приймали складні та життєво необхідні рішення.

Цей рік для нас у “Київхліб” теж був складним, сповнений рішень та болю.
З першого дня війни ми забезпечуємо Збройні сили, волонтерські та громадські організації хлібом. Доставляємо необхідні речі у щойно звільнені міста, містечка та села. Співпрацюємо з лікарнями та госпіталями, де перебувають діти та наші військові на лікуванні.

Наші заводи працюють безперебійно, під звуки сирен та вибухів, ми ні на хвилину не зупинили роботу підприємств. Всі наші працівники заводів постійно перебувають на своїх робочих місцях, не зважаючи на всю небезпеку.

У перші дні машини “Київхліб” доставляли свою продукцію у магазини м. Києва та області, продавчині наших фірмових магазинів виходили на свої робочі місця, ризикуючи своїм життям та об’їжджаючи всі перешкоди, наші водії возили продукцію, а продавчині непохитно стояли за прилавками магазинів.

Деякі співробітники “Київхліб” пішли захищати нашу країну зі зброєю у руках та приєдналися до ТРО, ЗСУ та інших військових підрозділів.

Кожен новий день для нас – це день нових випробувань та нових можливостей. Ми дякуємо кожному та кожній за новий світанок, за нові можливості, за життя!

Бережімо нашу Батьківщину! Бережімо Україну!
Перемога обов’язково буде за нами!