medals

День закоханих

Київхліб дарує кохання!

Я тебе кохаю; я тебе люблю; я закохана до нестями; ти мені подобаєшся; дякую, що ти є; ти моя ніжність; ти моє щастя… Розповісти про свої почуття можна по-різному: за допомогаю слів, вчинків чи подаруночків.
Подарунок – це ті ж самі слова, перетворені на матерію.

У Київхліб ми втілили любов у пряниках з котиками, що муркотять про кохання. Вони допоможуть висловити почуття, на які не вистачає слів.

Даруй любов разом з Київхліб

 

Збільшити

Пряник “Муркотіння у Spa”

Цей пряник – ідеальний подарунок для тих, кому точно пора розслабитися. Або для тих, з ким маєте повну довіру та готові ділитися усім найпотаємнішим. Відвертий та водночас такий щирий та ніжний.

а-Мурррррного настрою!

60 г

Де купити

Збільшити

Пряник “Кохані муркотики”

Цей пряник – ідеальний подарунок для тих, чиєю присутністю просто хочеться насолоджуватися. Кохані муркотики просто в захваті один від одного та хочуть розділити ці почуття з вами.

а-Мурррррного настрою!

60 г

Де купити

Збільшити

Пряник “Муркотливі обійми”

Цей пряник – ідеальний подарунок для тих, з ким іноді (чи навіть щодня) хочеться розділити обійми. Член сім’ї, партнер, колега, товариш чи просто знайомий – подарувати частинку любові можна кожному з них.

а-Мурррррного настрою!

60 г

Де купити

Збільшити

Пряник “Кава з котокоханням”

Цей пряник – ідеальний подарунок для тих, кого давно хотілося запросити на чашечку ароматної кави та обговорити усі важливі для вас дрібнички, адже це так зближує.

а-Мурррррного настрою!

60 г

Де купити

0/1

Пряник медово-імбирний стане приємним подаруночком до Дня закоханих. Підходить він усім, незалежно від віку, статі та гендеру, адже солоденьке люблять усі. Це маленький символічний натяк на те, що приховано у сердці, на щось потаємне, інтимне та щире.
Пряничок має тонкий солодкий аромат меду, а запахи дуже сприяють створенню атмосфери свята.

а-Мурррррного настрою!